Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпатець став срібним призером на Чемпіонаті світу зі спідбадмінтону (ФОТО)

У місті Будапешт (Угорщина) завершився Чемпіонат світу зі спідбадмінтону. За його підсумками закарпатець Михайло Мандрик, котрий представляв Україну на цих змаганнях, посів ІІ місце.

Боротьба була запеклою, а супротивники – сильними, тим не менш наш співвітчизник показав приголомшливий результат.

В 1/8 фіналу закарпатець зійшовся у двобої із гравцем із Польщі Матеушом Кнапчиком, у чвертьфіналі Михайло Мандрик переміг хорвата Дасена Ярдаша (17:15, 16:9). У півфіналі жереб звів ужгородця з «1-ою ракеткою» світу – з чехом Петром Макрліком. У драматичному поєдинку переміг Михайло з рахунками 16:14, 5:16, 16:14.

У фінальному матчі наш земляк зустрівся із представником Швеції Пером Хялмарсоном. Попри вкрай поганий початок матчу (12:16), закарпатець зумів виграти другий сет з рахунком 16:8. Але, на жаль, у третьому сеті декілька неоднозначних рішень головного судді поставили ужгородця у глухий кут, і в підсумку перемога була за шведом з рахунком 14:16.

Нагадаємо, що взяти участь у змаганнях спортсмен зміг завдяки спонсорській підтримці кандидата у народні депутати України Владіслава Поляка. Політик висловив свої найщиріші привітання Михайлові Мандрику з нагоди його прекрасного виступу.

«Щиро вітаю Михайла з прекрасним результатом. Срібло – це теж перемога. Перемога над собою, це перемога для нашої країни, перемога для Закарпаття, яке зростило майбутнього чемпіона. Так, саме чемпіона, бо впевнений, що на наступних змаганнях він здобуде золоту медаль», - сказав Владіслав Поляк.