Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Третя світова війна — передбачення німецького пророка

​Загроза початку Третьої світової війни останнім часом активно обговорюється в медіапросторі.

Так, нещодавно у ЗМІ з'явилося пророцтво відомого провидця з Баварії Алоїса Ирльмайера про прийдешній масштабний конфлікт, інформує Ukr.Media.
Примітно, що журналісти звернулися до праць ясновидця, який пішов з життя в далекому 1959 році. Також відомо, що медіума в народі називають «баварським пророком».
За даними видань, Ирльмайер попереджав, що Третя світова війна спалахне несподівано, передувати їй буде дуже родючий рік, що стане передвісником страшних подій. Говорив ясновидець і про дату конфлікту, він стверджував, що в ній будуть міститися цифри — 8 і 9. Більш конкретних даних про дату війни пророк не озвучував.
Згідно з прогнозом «баварського пророка», першою ареною бойових дій в рамках Третьої світової війни стане Монголія. Нібито потім Китай захопить Індію, застосувавши при цьому бактеріологічну зброю. Також провидець передрік масштабні зіткнення між Туреччиною та Іраном.
Він попереджав, що в результаті цих страшних подій буде багато жертв, люди, які залишаться в живих почнуть «боятися Бога».

ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: