Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Смертельний вірус може залишити українців без головного продукту на свята

Випадки були зареєстровані в Київській, Донецькій, Миколаївській та Закарпатській областях
магазин
До українських господарств знову повернулась страшна інфекція. Ветслужба зафіксувала нові випадки зараження свиней африканською чумою.

Про це повідомили представники  Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.
свинина
Фахівцями ветеринарної медицини України офіційно зареєстровані кілька випадків африканської чуми свиней (АЧС), серйозного вірусного захворювання. Випадки були зареєстровані в Київській, Донецькій, Миколаївській та Закарпатській областях.
Згідно з інформацією, наданою головним управлінням Держпродпотребслужби, в вищевказаних областях було зареєстровано чотири випадки захворювання на африканську чуму свиней. Це сталося в період з 22 по 28 листопада. Цей діагноз був офіційно підтверджений завдяки лабораторним дослідженням.

ринок
"В осередках захворювання проводяться заходи щодо локалізації та недопущення поширення збудника АЧС", - заявили контролери.
АЧС, або африканська гарячка - небезпечна вірусна хвороба.  У природних умовах на африканську чуму свиней можуть занедужати як свійські, так і дикі свині будь-якого віку. Збудник може бути я в кормах, так і в землі, тому заразитись тварини можуть і на пасаовищі. Також переносяь вірус і інші тварини, у тому числі птахи, гризуни, кліщі та ін.

ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: