Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На відміну від поширеної думки, зброя в Україні легальна – експертНа початок 2017 року в Україні було зареєстровано 909 тис. одиниць вогнепальної зброї.
Розмови про те, щоб ввести в Україні режим вільної покупки зброї ведуться доситьдавно, а в Верховній раді зареєстровано кілька законопроектів на цю тему. Але нікуди далі дебатів і міркувань цей процес поки що так і не зайшов. Зараз стартувала новахвиля обговорень легалізації зброї в Україні. Зокрема, генеральний прокурор Юрій Луценко впевнений, що короткоствольну нарізну зброю в країні слід легалізувати.

Всупереч усталеній думці, зброя в Україні легальна, але ось процес її придбання досить проблемний, тоскний і бюрократичний. В принципі, кожен громадянин, який досяг 18 років, має право придбати холодну, пневматичну і охолощену (призначену для імітації пострілу) зброю, з 21 року можна купити мисливську гладкоствольну зброю, а з 25 років – мисливську нарізну. Купувати зброю можна в необмеженій кількості, правда, для цього потрібні відповідні дозволи та медичні довідки. До того ж, власник повинен забезпечити правильне збереження зброї.

Вынужден подчеркнуть, что, в отличие от распространённого мнения, оружие в Украине легально. То есть каждый гражданин, достигший 18 или 21 года и не имеющий медицинских противопоказаний может пройти курсы, и купить оружие, начиная от охотничьих карабинов и заканчивая гражданской версией АК, или снайперскую винтовку большого калибра, – пояснил в комментарии сайту Сегодня эксперт аналитического центра "Украинский институт будущего" по внутренней и международной политики Игар Тышкевич.

За даними Міністерства внутрішніх справ України, в країні на початок 2017 року було зареєстровано 909 тис. одиниць вогнепальної зброї. Питання про те, щоб легалізувати короткоствольну зброю, особливо гостро виникає після різних резонансних злочинів. Але єдиної думки на цей рахунок досі немає. Так, частина людей вважає, що вільне володіння зброєю допоможе мінімізувати злочини в Україні, тому що зловмисники будуть боятися отримати серйозну відсіч. Інші впевнені, що таке нововведення навпаки стимулює повний розгул злочинності, а на вулицях будуть постійні перестрілки.
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: