Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Валерій Лунченко провів 300 зустрічей та поспілкувався з понад 20 тисячами краян з 71 округу

Більше 300 зустрічей із людьми за останні місяці в Хустському, Іршавському та Тячівському районах мав кадидат у народні депутати України Валерій Лунченко.  
 
Під час цих зустрічей політик поспілкувався з понад 20 тисячами краян. 
 
“Лише за останні два тижні побував в Буштині, Округлій, Лазах, Руському полі, Новобарові, Дулові, Вонігові, Тереблі, Кричеві, – зазначив Валерій Лунченко. – Мав десятки приємних та корисних зустрічей в Іршаві, Білках, Ільниці, Осії, Великому та Малому Раковці. Люди, ви щирі, привітні, небайдужі до долі нашого краю”. 
 
За словами кандидата у народні депутати України, на жаль, в тих населених пунктах, де він побував, багато проблем. Ситуація з дорогами – одна з найгірших в області. Медична і освітня сфери потребують термінового втручання. Необхідно невідкладно ремонтувати школи, дитячі садочки, амбулаторії. 
 
“Я бачу, що роботи буде дуже багато. Але нашій команді не звикати вирішувати складні питання. Нам по силах зробити так, щоб вже найближчим часом люди переконались – їх чують і розуміють, їхні проблеми вирішують. Бо Хуст – це лише початок. Тячівщина та Іршавщина – з нами”, – підсумував політик. 

ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: