Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Іршавщині дільничні спілкувалися зі старшокласниками про їх права та обов’язки


Старший дільничний офіцер Іршавського відділення поліції майор Віта Горзов навідалась до учнів Імстичівської ЗОШ 1-3 ступенів.
Тема розмови стосувалася прав, обов’язків та правової відповідальності громадян.


Іршавські поліцейські систематично організовують зустрічі зі школярами. Цього разу, з травня, майор поліції Віта Горзов спілкувалася з учнями Імстичівської  школи.
Дільнична розповіла старшокласникам  про роботу поліцейських. А далі юнаки та дівчата з’ясовували, що загрожує неповнолітнім порушникам, які безвідповідально ставляться до своїх обов’язків, не відвідують уроки  у школі та пошкоджують шкільне майно.
Поліцейська роз’яснила учням їхні основні права та обов’язки з наведенням реальних прикладів.  Обговорювали присутні і захист дітей від можливого фізичного чи морального насилля. Віта Горзов пояснила дітям, що таке насилля і при цьому наголосила, що у випадку вчинення над ними будь-яких неправомірних насильницьких дій, вони завжди можуть звертатись за допомогою до поліції.
Тема розмови стосувалася також настання кримінальної відповідальності за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів, згубну шкоду на організм підлітка куріння та вживання алкоголю і наркотиків. Були наведені приклади, із реального життя, де школярі через алкоголь потрапляли на лікарняне ліжко. 
На завершення старшокласники Імстичівської ЗОШ 1-3ступенів запросили дільничних приходити до них ще, а особливо на тематичні заняття.  Адже зустрічі такого плану дають можливість школярам дізнаватись  більше про роботу поліції і навчитись захищати себе.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: