Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Ось чому не варто пити каву на холоді

Натомість, спробуйте гарячий шоколад.

Коли температура на вулиці нижче нуля, чашка гарячої кави може здатися простим способом, який допоможе вам зігрітися. Виявляється, що кава може зіграти з вами злий жарт. Чому? Ну, більшу частину часу ми є теплішими, ніж оточуюче середовище, тому віддаємо тепло. Проте, коли холодно, ваше тіло реагує тремтінням, генеруючи більше тепла, яке вас зігріватиме.
Випивши великий термос з гарячою кавою в холодний день, швидше за все, ви будете часто мочитися, оскільки кофеїн - сечогінний засіб. Тобто чим частіше Ви будете бігати до туалету, тим скоріше замерзнете, втрачаючи тепло із сечею, інформує UkrMedia.
Ще один напій, який не зігріє вас - алкоголь. Це ще один сечогінний засіб, що спричиняє розширення кровоносних судин. Тому деякі люди, які вірять у міфи про подібне зігрівання, і п'ють алкогольні напої при низьких температурах, можуть закінчити переохолодженням.
Так що ж ви можете випити, щоб зігрітися? Відповідь можна отримати з Монголії. Під час правління Чингісхана люди зігрівались на тривалий період часу, випиваючи напій, який містив вершкове масло. Монголи пили свіже, тепле молоко кобили, яке дало їм можливість підтримувати стійку, теплу, висококалорійну дієту, яка тримала їх в теплі.
Отже, замовляйте гарячий шоколад або латте без кофеїну. Не любите молоко? Спробуйте напій без кофеїну з температурою від 36,6 (нормальна температура тіла) до 40 градусів. Одне дослідження показує, що напій у такому температурному діапазоні повинен зробити ваше тіло теплішим на 2,6 градуси. Чашка чаю з ромашки також легко впорається з цим завданням.ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: