Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

З віком обличчя людини втрачає симетрію

Старіння сприяє втраті симетрії обличчя. Детальніше - читайте у "Країні здоров'я".Дослідження показало, що лицьові структури з кожним десятиліттям стають все асиметричнішими.  З віком наше обличчя стає  менш симетричним, часом набуваючи з овальну форму, а іноді і розпливаючись, як показало дослідження вчених з США. Вони встановили, що на кожні 10 років життя зміни структур обличчя становлять 0,6 мм. Такі висновки вчені зробили після того, як за допомогою тривимірних цифрових зображень оцінили знімки обличчя однієї і тої ж людини, зроблені впродовж тривалого періоду часу. Хоча зміни форми обличчя  були не надто суттєвими, їх можна було помітити, особливо якщо придивлятися до нижніх двох третин обличчя, починаючи від брів і носа і закінчуючи кінчиком підборіддя.
В цілому, дослідники проаналізували обличчя 191 людини у віці від 4 місяців до 88 років. Використання передових комп'ютерних технологій дозволило засікти навіть ледь помітні зміни лицьової симетрії, що становлять частку міліметра. Цілком можливо, що отримані результати будуть використовуватися при естетичних і пластичних операціях. Сьогодні пластичні хірурги не звертають особливої уваги на симетрію обличчя, коли проводять процедури з омолодження. В майбутньому ця ситуація може змінитися.
Відзначимо, що з деяких пір пластичні хірурги враховують не тільки зморшки на обличчі, а й об'єм жиру під шкірою. З віком цей показник у людини зменшується, через що обличчя здається черепом, обтягнутим шкірою. Навіть якщо на ньому відсутні зморшки, помітного ефекту омолодження досягти не вдається, І саме тому найбільш успішними є комбіновані операції, які розгладжують зморшки і вводять під шкіру певні запаси жиру.
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: