Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

5 жіночих імен, яким найчастіше не щастить у коханні

жіночі імена, які мають енергетику, яка послаблює любовну сферу. Моє ім’я входить в цей список. 
А ось імені моєї дочки немає в списку. І добре.
Ім’я, яке дається нам при народженні, дуже сильно впливає не тільки на нашу долю, а й на характер і звички.
Але є такі імена, через які їх власниці не можуть домогтися успіхів в особистому житті, оскільки їм не щастить у коханні. Ми зробили підбірку з 5 жіночих імен, володарки яких чекає невдача в любові. Отже …

ДіанаНа жаль, у власниці цього імені перше кохання не буває взаємним, тому це може вплинути і на подальше життя. Діана має яскраву і прекрасну зовнішність, але це не дозволяє їй знайти справжню любов.
ОлександраЧерез чоловіче ім’я Олександра володіє чоловічими рисами характеру, і іноді це тільки заважає і відлякує чоловіків. У відносинах Олександра постійно змагається з чоловіком, тому такі союзи бувають недовгими.
ТетянаТетяни мають дуже сильну привабливість для чоловічої статі, вона здатна зачарувати будь-якого, але це не справжня любов, а просто фізичний потяг.
ТамараВласницям цього імені дуже часто зраджують. Оскільки вони власниці, то реагують на це дуже болісно. Дуже часто і другий шлюб може закінчитися невдало.
ЕльвіраУ Ельвіри дуже важкий характер, саме тому з коханою людиною і рідними людьми дуже важко уживатися. На початку відносин вона буде дуже ніжною і поступливою, але потім все ж покаже свій характер.​ 


ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: