Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вчені навчилися відновлювати нерви


Дослідники прийшли до висновку, що нервові клітини, розташовані поза спинним і головним мозком, володіють здатністю до регенерації.


Дослідники з Університету Шеффілда заявили про те, що нервові клітини здатні відновлюватися: для цього потрібно застосовувати нову методику, передає Ukr.Media.
Фахівці розробили каркас для відновлення і зрощування пошкоджених нервів. Вони кажуть про те, що каркас може відновити пошкоджені нервові клітини.

В першу чергу це може стати порятунком для тих, у кого пошкоджені, наприклад, нерви спини, що призводить до порушення рухів.
Передбачається, що даний метод може вилікувати таких людей в майбутньому. Вчені довели, що клітини, розташовані поза спинним і головним мозком, мають здатність до регенерації, для цього їм потрібна лише певна підтримка. Нова технологія здатна надати підтримку нервам спини.
Дослідники запевняють, що створений ними каркас допомагає пошкодженим ділянкам швидше зростатися, підтримуючи їх у правильному положенні. У підсумку такі нерви починають працювати.​
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: