Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

5 простих порад, як вбити час на роботі


1. Переконайтеся, що у вас є робота, де ви можете вбивати час з користю. В іншому випадку, якщо у вас немає роботи, і ви вбиваєте час, це буде вважатися марною тратою часу.


2. Оскільки співробітники багатьох компаній в роботі використовують комп'ютер, було б непогано перевірити, чи є у вас інтернет-з'єднання. При його відсутності варіантів вбивати час буде менше.

3. Якщо є інтернет-з'єднання, використовуйте цей час, щоб оплатити рахунки, грати в безкоштовні ігри, оновлювати сторінки соціальних мереж або читати онлайн електронні книги.


4. Час від часу залишайте робоче простір і спілкуйтеся з іншими працівниками. Якщо у них вигляд, ніби вони серйозно працюють, киньте мимохідь: "Як проект, виходить?" У разі, якщо вони теж вбивають час, приєднаєтеся до їх компанії.

5. Якщо вам доводиться постійно вбивати на роботі час, розішліть резюме для пошуку іншої роботи, де ви були б зайняті і мали мотивацію. Життя занадто коротке, щоб бути "вбитим часом"; ви не зможете повернути час назад, так що думайте, як більш вигідно його використовувати.

ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: