Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Черговість народження дітей впливає на їх характер!


Часто буває, що діти різного віку в одній сім'ї кардинально відрізняються за характером. Здавалося б, умови виховання однакові, а результат настільки різний. Виявляється, на характер може впливати черговість народження дітей у родині, передає Ukr.Media.

У 2014 році співробітниками Інституту соціальних та економічних досліджень Ессекського університету було проведено дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що рідні брати і сестри можуть мати різні риси характеру залежно від старшинства.

Ось деякі особливості характеру, на які впливає порядок народження або тип сім'ї. Порівняйте зі своїми родичами і знайомими.

Старший дитинаСтарша дитина в сім'ї часто відрізняється характером лідера і сильним прагненням до успіху. Нерідко з таких дітей виростають перфекціоністи, амбітні люди, які люблять тримати все під контролем. Вони цілеспрямовані і завжди прагнуть до визнання.

Якщо це про вас, то будьте обережні зі своєю натурою, прагне до досконалості у всьому. Пам'ятайте, що інші люди можуть не поділяти вашу націленість на досягнення, і будьте більш терпимі до них під час співпраці. Дозволяйте іншим хоча б іноді управляти якимось спільним проектом або ситуацією.

Середній дитинаЯкщо ви середня дитина, то, напевно, найскладніший з усіх. Ви дуже кмітливі і завжди оцінюєте ситуацію з різних сторін. Це якість змушує вас співчувати і піклуватися про всіх. Деякі думають, що середні діти часто виростають зі складним характером, бо їм приділяли забагато або занадто мало уваги. Однак, за словами дослідників, це не так. Середні діти в сім'ї зовсім не злобні одинаки, вони досить комунікабельні особистості і хороші командні гравці. В дружбі їм можна довіряти більше за інших, вони завжди підтримають і зрозуміють.

Середні брати і сестри завжди вміють знайти спільну мову з усіма, однак вони можуть бути менш упевненими в собі, ніж інші.

Молодший дитинаЗ молодших дітей частенько виростають любителі ризикувати, що не завжди закінчується добре. Вони відчувають менше страху перед спірними ситуаціями, адже у них завжди є старші брат або сестра, який догляне і допоможе.

Багато хто ставиться до молодшим, як до вічних малюкам, які настільки розбещені загальною увагою, що не в силах подбати про себе самостійно. Можливо, вони дійсно не дуже люблять брати на себе відповідальність або допомагати іншим, але зате у них є особливий дух незалежності і бажання йти своєю дорогою. З молодших часто виростають «революціонери», багато з них навмисно вибирають життєвий шлях, зовсім протилежний тому, який обрали їхні старші брати і сестри, щоб уникнути конкуренції.

Таким людям варто розвивати в собі співчуття до інших, вміння допомагати.

Єдина дитинаТакі діти часто схожі за характером на первістків. Вони можуть стати такими ж лідерами, націленими на досягнення успіху і досконалості у всьому. Однак свій унікальний відбиток накладає той факт, що дитина виявився єдиним у сім'ї. Завдяки цьому він рано набуває певну зрілість, яка не властива іншим дітям.

Ще одна оригінальна риса – у більш дорослому віці ці люди більше цінують інтелектуальний гумор чи часто схиляються до сарказму. А ще вони не звикли до конкуренції і можуть не дуже добре себе почувати в умовах, де вона раптом з'являється. Наприклад, вони можуть відчувати труднощі, якщо раптом доведеться ділити з кимось кімнату або кабінет.

Цим людям потрібно більше уваги приділяти розвитку взаємин з іншими людьми.

Діти з багатодітних сімейТакі діти виростають терплячими і справедливими. Звичайно, великі сім'ї бувають різними. Але любляча і дружна сім'я може дати багато корисних уроків кожній дитині. При правильному вихованні діти тут виростають особливо терплячими, схильними до компромісів, які звикли, що зі всіма потрібно ділитися.

У дорослому житті ці діти будуть успішно будувати відносини з навколишніми, бо звикли відчувати потреби інших і ділитися з ними всім. З ними легко уживаються навіть найскладніші особистості.

Один з недоліків життя у великій сім'ї – можлива нестача уваги і любові. Однак ніколи не пізно усвідомити, наскільки ви унікальні як особистість. Зробіть список своїх переваг і частіше над ним медитуйте.
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: