Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Ці 4 речі ніколи не варто говорити на співбесіді!


Співбесіда на роботу — подія досить нервова, щоб навіть у самої зібраної людини спітніли долоні, і вона ляпнула щось недоречне, передає Ukr.Media.

Але, згідно експертам, є 4 речі, які вам потрібно уникати, коли ви намагаєтеся справити враження на роботодавця.

1. Ніколи не називайте перфекціонізм своїм головним недоліком

Хоча ви думаєте, що це піде вам на користь, по суті ви приймаєте роботодавця за дурня. Він напевно чув вже багато таких «щирих» відповідей, тому якщо ви йдете від питання або намагаєтеся виставити свої сильні сторони як слабкості, ви нікого не вразите.

Краще бути чесними і розповісти про справжні свої слабкості, ніж ходити навколо.

2. Не говоріть погано про вашого нинішнього роботодавця

Може вам дуже хочеться, але не скаржтеся на свого колишнього або нинішнього роботодавця. Якщо ви і говорите щось негативне, то компенсуйте це і якимось позитивним коментарем.

3. Скажіть, що у вас ще намічені співбесіди

Це додасть вам цінності, як співробітнику — значить, ваше резюме сподобалося ще комусь. А якщо ви скажете, що у вас тільки це одна співбесіда, деякі роботодавці можуть порахувати вас ледачим або обманщиком.

4. Не обговорюйте оплату відпустки

Хоча обговорювання рівня зарплати неминуче, але ви не повинні уточнювати, чи оплачує роботодавець відпустку. Ви ще навіть не отримали цю посаду і не повинні здатися людиною, яка вже чекає-не дочекається, коли піде у відпустку.

А тепер, що потрібно говорити:

1. Використовуйте соцмережі

Якщо ви хочете дізнатися, які особисті якості цікаві вашому потенційному роботодавцеві, загляньте на сторінки компанії в соцмережах. Багато розповідають там свої принципи корпоративної культури.

2. Вразьте одягом

Перевіреним і ефективним залишається діловий костюм, але при цьому потрібно виділитися з натовпу. Це може бути якийсь яскравий елемент: кольорові шкарпетки, яскравий шарф, блуза з цікавим принтом, або сумка яскравого кольору.

3. Які питання можна задати

Коли роботодавець запитує, чи є у вас питання, швидше за все він очікує, що ви самі запитайте про розмір зарплати. Ще ви можете запитати: «Як ви думаєте, що робить вашу команду успішною?»
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: