Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вчені знайшли новий спосіб поліпшити пам'ять


Дослідники звернули увагу на шпинделі сну — хвилі активності мозку, які можна побачити за допомогою електроенцефалограми (ЕЕГ). Учених цікавило, як вони впливають на роботу пам'яті уві сні.
Для цього фахівці провели експеримент: учасників попросили запам'ятати зв'язок між словами і зображеннями об'єктів перед сном. Коли люди дрімали, їм повторили половину цих слів, щоб запустити процес реактивації пам'яті. Потім, коли респонденти прокинулися, їм називали слово і просили згадати правильні асоціації. З'ясувалося, що найкраще запам'яталися картинки і сцени до слів, які вчені повторювали учасникам, коли ті спали. Результати ЕЕГ показали, що саме в цей момент виникали шпинделі сну.
За словами Бернхарда Старесини зі Школи психології Бірмінгемського університету, стимуляція шпинделів електродами може стати одним і способів поліпшення пам'яті. Вчені припускають, що їх відкриття допоможе людям, яким важко дається навчання.
"Нові речі запам'ятовуються в стані бадьорості, але уві сні мозок переробляє інформацію, робить її більш доступною, щоб людина могла згадати її в самий потрібний момент. Це важливо як для навчання, так і для розуміння того, що ми можемо зробити, щоб продовжити здоров'я мозку", — зазначив інший автор дослідження, Скотт Кейрни з відділення психології Університету Йорка.
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: